Witam na mojej stronie!


Mam na imię Diana i od ponad dwudziestu lat zajmuje się wróżeniem i innymi technikami ezoterycznymi. Moimi największymi pasjami są Karty Tarota oraz temat magii miłosnej. Karty Tarota posiadają ponad 500 letnią historię i pozwalają udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące ludzi nam bliskich ale także nas samych, umożliwiają odkrycie naszych prawdziwych pragnień,a co najważniejsze pozwalają spojrzeć w przyszłość. Tarot jest sygnałem, który przedstawia dobry kurs na rozstajnych drogach bycia. Pozwala udzielić sumy na zagadnienia czy nowe wybory będą osiągały korzystny nacisk na własne bycie.

Wróżka Bartoszyce najlepsza wróżka w Bartoszycach

Za sprawą wiedzy Kart Tarota udzielam uwag z nauk życia, takich jak: związki uczuciowe, życie w pracy finanse, nauka, relacje domowe i przyjacielskie. Dzwoniąc do mnie musisz jednak wiedzieć, że mówię prawdę i tylko prawdę, nie upiększam i nie owijam w bawełnę. Uważam, że nawet najbardziej bolesna prawda jest lepsza od kłamstwa i fałszu.

Tylko w ten sposób mogę pomóc Tobie odmienić życie na lepsze, a uwierz mi wiem co pisze, gdyż pomogłam już bardzo wielu znanym osobom. Pośrodku nich bywają baby uzyskujące ogromnie prawe oraz wyznawane zawody.