Rytuały miłosne

Potrzebujesz odprawić urok miłosny? Zadzwoń: 708 588 261
Minuta połączenia kosztuje 3,69zł.
Lub wyślij SMS o treści: WROZKA.urok pod numer 7336 (3,69zł/SMS)


Temat ten zgłębiam od ponad piętnastu lat. Pierwsze rytuały miłosne wykonywałam by pomóc moim przyjaciółkom, kiedy okazało się, że część z nich przynosiła bardzo dobre efekty, zaczęłam zagłębiać się w tematykę jeszcze bardziej. Poznałam techniki starożytne, wiccańskie, magię Crowleya oraz pogańskie. Moje rytuały pomogły naprawdę wielu osobom. Jednak po latach doświadczeń i stałym kontakcie z moimi klientkami doszłam do wniosku, że najtrwalsze rezultaty przynoszą rytuały odprawiane bezpośrednio przez „zainteresowaną” osobę. Rytuały, które odprawiałam w imieniu moich klientek przynosiły bardzo dobre rezultaty ale mijały one po roku, najwyżej dwóch. Zaczęłam się zastanawiać dlaczego tak się dzieje. Doszłam do wniosku, że tylko zakochana osoba, która samodzielnie wykonuje rytuał jest w stanie stworzyć z obiektem swoich uczuć trwałe połączenie energetyczne. Jednakże bardzo ważne jest aby zrobić to prawidłowo. Należy zadbać o szereg czynników: użyć odpowiednich świec, wybrać odpowiednie dni i godziny oraz fazę księżyca. Liczy się nawet pomieszczenie i kierunek na który wskazywał będzie ołtarz na którym będziesz odprawiać rytuał. Dzwoniąc do mnie dowiesz się jak odprawić rytuał miłosny oraz jak zrobić to bezpiecznie.Podstawy adepta białej magii:

• rytuały oczyszczające wykonujemy zawsze, gdy Księżyca ubywa, zamawiające - gdy przybywa, najlepiej w pełni
• przestrzegaj pory wykonywania rytuału
• przed każdym rytuałem wywietrz mieszkanie
• wybierz miejsce, które lubisz, czujesz się w nim dobrze i bezpiecznie; jeżeli nie masz takiego, wykonaj najpierw rytuał oczyszczający mieszkania
• weź kilka głębokich oddechów, odpręż się, nie bierz się do białej magii, gdy źle się czujesz, jesteś zły i smutny, wtedy emanujesz negatywną energią i rytuał po prostu się nie uda
• przygotuj odpowiednie składniki, nie zmieniaj nic na własną rękę
• używaj tylko prostych świec, w odpowiednim do rytuału kolorze
• świece niewypaione możesz zgasić palcami lub kapturkiem (nie wolno zdmuchiwać) i po jakimś czasie zapalić ponownie w tej samej intencji, wizualizując sobie swoje pragnienie, nie wolno jednak palić tych świec w obecności drugiej osoby
• przed każdym rytuałem poproś Anioła Stróża lub ducha opiekuńczego o pomoc, a gdy skończysz, podziękuj mu za nią
• nigdy nie korzystaj z białej magii w złej intencji, by komukolwiek zaszkodzić


Niektóre nie miłosne rytuały warte odprawienia:

Na oczyszczenie mieszkania.

Rytuał odprawia się w fazie ubywania Księżyca (między pełnią a nowiem). Do blaszanego tygielka wrzuć 7 węgielków drzewnych (kostek z węgla drzewnego), łuski z 22 ząbków czosnku i 3 łyżki rozmarynu, Wymieszaj. Gdy zacznie się żarzyć, weź naczynie w lewą rękę i obejdź z nim całe mieszkanie - zaczynając od drzwi wejściowych - w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. Prawą ręką kreśl znak krzyża, mówiąc 4 razy: "Spokój temu domowi. Amen". Popiół z naczynia wrzuć do wody albo zawiń w czarny papier i zakop. By w mieszkaniu zagościła dobra energia, warto postawić w każdym kącie miseczkę z grubą, nieoczyszczoną solą i zmieniać ją co jakiś czas. na drobne kawałeczki. Wlej do garnka szklankę czerwonego wina, wrzuć podartą kartkę. Gotuj na wolnym ogniu, mieszając drewnianą łyżką w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. Wypowiedz formułkę: Zrobiłeś mi krzywdę, ustawiłeś na mojej drodze przeszkody, ale to wszystko wróci do mnie tylko i wyłącznie jako radość. Mieszaj, aż wino wyparuje. Zostaw do rana. Wtedy włóż to, co zostało w garnku do koperty i podrzuć tej osobie (pod wycieraczkę, biurko, itp.) Rytuał trzeba powtórzyć 3 razy.

Na zdrowie i oczyszczenie organizmu.

Rytuał odprawia się w fazie ubywania Księżyca. Orzech kokosowy pomaluj białą kredą. Przeturlaj go po całym mieszkaniu, w odwrotną stronę do ruchu wskazówek zegara, zaczynając od ostatniego pomieszczenia, kończąc na chorobę lub problem, który Cię trapi. Kartkę złóż i razem z rozbitym orzechem wyrzuć jak najdalej od domu. By poczuć się bardziej pewnym siebie rytuał odprawia się przez 7 kolejnych wieczorów.

Rytuał na pomnożenie pieniędzy, obfitość.

Odprawia się w dniu pełni Księżyca. Weź starą patelnię lub tygielek, przeznaczone tylko na ten jeden raz. Wymieszaj po 1 łyżeczce cukru, cynamonu i ziarenek kawy. Podgrzej, by zaczęło wydzielać woń. Wtedy obejdź z naczyniem mieszkanie, zaczynając od drzwi wejściowych, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, mówiąc: Dziękuję za szczęście, pomyślność, za to, że są przy mnie pieniądze. Jestem zamożna, zabezpieczona, patrzę z optymizmem, towarzyszą mi uśmiech i serdeczność, pieniądze przychodzą do mnie łatwo i bez wysiłku, ze wszystkich stron. Gdy zawartość patelni wystygnie, zawiń w biały papier i zachowaj w kąciku bogactwa. Patelnię wyrzuć.

Rytuał obfitości - Odprawia się 31 grudnia.

Oczyść stół, połóż na nim piękny obrus. Zieloną świecę namaść olejkiem sandałowym (lewą ręką od dołu, prawą od góry) i zapal. Obok świecy połóż banknot o jak największym nominale, a na nim dowolną monetę. Wokół tego ułóż małą główkę kapusty, garść ryżu, grochu, bazylii i tymianku. Wszystko obsyp solą, by powstał okrąg. Teraz pomódl się o to, na czym Ci najbardziej zależy: o zdrowie, finanse, pomyślność. Wszystko zostaje na stole do noworocznego poranka. Wtedy weź listek z kapusty i pokrój na tyle pasków, ilu jest członków rodziny. Każdy pasek owiń w ładny papier - sreberko - i daj każdemu z domowników, by go nosił przez cały rok. Do kapusty włóż monetę i ugotuj w osolonej wodzie. Potem pokrój kapustę na tyle części, ilu jest członków rodziny i daj do zjedzenia. Sól wyrzuć, groch, bazylię, ryż i tymianek włóż do słoika i zachowaj. Banknot trzymaj przez cały rok, najlepiej w kąciku bogactwa na lusterku.