Witam na mojej stronie!


Moje imię to Diana i od ponad dwudziestu lat zajmuje się wróżeniem i innymi technikami ezoterycznymi. Moimi największymi pasjami są Karty Tarota oraz temat magii miłosnej. Karty Tarota posiadają ponad 500 letnią historię i pozwalają udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące ludzi nam bliskich ale także nas samych, umożliwiają odkrycie naszych prawdziwych pragnień,a co najważniejsze pozwalają spojrzeć w przyszłość. Tarot egzystuje sygnałem, który nazywa dobry ruch na rozstajnych drogach bycia. Pozwala udzielić sumy na kontrolowania czy te wybory będą przedstawiały dodatni dochód na własne przeżycie.

Wróżka Jelenia Góra najlepsza wróżka w Jeleniej Górze

Dzięki mądrości Kart Tarota udzielam uwag z przestrzeni bycia, takich jak: sprawy miłosne, życie w pracy finanse, nauka, relacje domowe i przyjacielskie. Dzwoniąc do mnie musisz jednak wiedzieć, że mówię prawdę i tylko prawdę, nie upiększam i nie owijam w bawełnę. Uważam, że nawet najbardziej bolesna prawda jest lepsza od kłamstwa i fałszu.

Tylko w ten sposób mogę pomóc Tobie odmienić życie na lepsze, a uwierz mi wiem co pisze, gdyż pomogłam już bardzo wielu znanym osobom. Pośrodku nich bywają indywidualności działające wybitnie ważne również uwzględniane zawody.