Witam na mojej stronie!


Moje imię to Diana i od ponad dwudziestu lat zajmuje się wróżeniem i innymi dziedzinami ezoterycznymi. Moimi największymi pasjami są Karty Tarota oraz temat magii miłosnej. Karty Tarota posiadają ponad 500 letnią historię i pozwalają udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące ludzi nam bliskich ale także nas samych, umożliwiają odkrycie naszych prawdziwych pragnień,a co najważniejsze pozwalają spojrzeć w przyszłość. Tarot egzystuje drogowskazem, który utrzymuje dobry ruch na rozstajnych drogach życia. Pozwala udzielić odpowiedzi na sprawdzania czy obecne priorytety będą stanowiły zbawienny nacisk na własne działanie.

Wróżka Koluszki najlepsza wróżka w Koluszkach

Dzięki mądrości Kart Tarota udzielam porad z branż życia, takich jak: problemy miłosne, życie zawodowe, finanse, nauka, relacje domowe oraz nieformalne. Dzwoniąc do mnie musisz jednak wiedzieć, że mówię prawdę i tylko prawdę, nie upiększam i nie owijam w bawełnę. Uważam, że nawet najbardziej bolesna prawda jest lepsza od kłamstwa i fałszu.

Tylko w ten sposób mogę pomóc Tobie odmienić życie na lepsze, a uwierz mi wiem co pisze, gdyż pomogłam już bardzo wielu znanym osobom. Pośród nich są baby praktykujące wybitnie przezorne również podziwiane zawody.