Witam na mojej stronie!


Mam na imię Diana i od ponad dwudziestu lat zajmuje się wróżeniem i innymi technikami ezoterycznymi. Moimi największymi pasjami są Karty Tarota oraz temat magii miłosnej. Karty Tarota posiadają ponad 500 letnią historię i pozwalają udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące ludzi nam bliskich ale także nas samych, umożliwiają odkrycie naszych prawdziwych pragnień,a co najważniejsze pozwalają spojrzeć w przyszłość. Tarot egzystuje drogowskazem, który utrzymuje dobry obrót na rozstajnych drogach bycia. Pozwala udzielić reakcje na pytania czy nowe wybory będą miały dodatni nacisk na bliskie przeżycie.

Wróżka Międzyrzecz najlepsza wróżka w Międzyrzeczach

Za sprawą wiedzy Kart Tarota udzielam porad z przestrzeni bycia, takich jak: związki miłosne, życie zawodowe, finanse, nauka, relacje rodzinne i przyjacielskie. Dzwoniąc do mnie musisz jednak wiedzieć, że mówię prawdę i tylko prawdę, nie upiększam i nie owijam w bawełnę. Uważam, że nawet najbardziej bolesna prawda jest lepsza od kłamstwa i fałszu.

Tylko w ten sposób mogę pomóc Tobie odmienić życie na lepsze, a uwierz mi wiem co pisze, gdyż pomogłam już bardzo wielu znanym osobom. Pośród nich są babki przygotowujące bardzo solidne także doceniane zawody.