Witam na mojej stronie!


Nazywam się Diana i od ponad dwudziestu lat zajmuje się wróżeniem i innymi dyscyplinami ezoterycznymi. Moimi największymi pasjami są Karty Tarota oraz temat magii miłosnej. Karty Tarota posiadają ponad 500 letnią historię i pozwalają udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące ludzi nam bliskich ale także nas samych, umożliwiają odkrycie naszych prawdziwych pragnień,a co najważniejsze pozwalają spojrzeć w przyszłość. Tarot egzystuje sygnałem, który nazywa właściwy punkt na rozstajnych drogach życia. Pozwala udzielić sum na zapytania lub te zestawy będą liczyły chwalebny wpływ na własne przeżycie.

Wróżka Świdwin najlepsza wróżka w Świdwinie

Z pomocą wiedzy Kart Tarota udzielam uwag z przestrzeni życia, takich jak: problemy miłosne, życie w pracy finanse, nauka, więzi rodzinne i nieformalne. Dzwoniąc do mnie musisz jednak wiedzieć, że mówię prawdę i tylko prawdę, nie upiększam i nie owijam w bawełnę. Uważam, że nawet najbardziej bolesna prawda jest lepsza od kłamstwa i fałszu.

Tylko w ten sposób mogę pomóc Tobie odmienić życie na lepsze, a uwierz mi wiem co pisze, gdyż pomogłam już bardzo wielu znanym osobom. Pośrodku nich bywają indywidualności piastujące bardzo dokładne i cenione zawody.