Witam na mojej stronie!


Mam na imię Diana i od ponad dwudziestu lat zajmuje się wróżeniem i innymi technikami ezoterycznymi. Moimi największymi pasjami są Karty Tarota oraz temat magii miłosnej. Karty Tarota posiadają ponad 500 letnią historię i pozwalają udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące ludzi nam bliskich ale także nas samych, umożliwiają odkrycie naszych prawdziwych pragnień,a co najważniejsze pozwalają spojrzeć w przyszłość. Tarot jest drogowskazem, który proponuje właściwy ruch na rozstajnych drogach bycia. Pozwala udzielić reakcje na wydarzenia lub obecne gatunki będą zawierały dobry przychód na znane przeżycie.

Wróżka Zabrze najlepsza wróżka w uZabrz

Z pomocą mądrości Kart Tarota udzielam uwag z powierzchni życia, takich jak: sprawy uczuciowe, życie zawodowe, finanse, nauka, relacje domowe oraz przyjacielskie. Dzwoniąc do mnie musisz jednak wiedzieć, że mówię prawdę i tylko prawdę, nie upiększam i nie owijam w bawełnę. Uważam, że nawet najbardziej bolesna prawda jest lepsza od kłamstwa i fałszu.

Tylko w ten sposób mogę pomóc Tobie odmienić życie na lepsze, a uwierz mi wiem co pisze, gdyż pomogłam już bardzo wielu znanym osobom. Pośrodku nich są osobistości pracujące dużo odpowiedzialne również autoryzowane zawody.