Witam na mojej stronie!


Mam na imię Diana i od ponad dwudziestu lat zajmuje się wróżeniem i innymi dziedzinami ezoterycznymi. Moimi największymi pasjami są Karty Tarota oraz temat magii miłosnej. Karty Tarota posiadają ponad 500 letnią historię i pozwalają udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące ludzi nam bliskich ale także nas samych, umożliwiają odkrycie naszych prawdziwych pragnień,a co najważniejsze pozwalają spojrzeć w przyszłość. Tarot jest sygnałem, który informuje właściwy obrót na rozstajnych drogach bycia. Pozwala udzielić reakcje na badania czy nowe priorytety będą narzekały zbawienny zarobek na krajowe mieszkanie.

Wróżka Zielonka najlepsza wróżka w Zielonkach

Z pomocą mądrości Kart Tarota udzielam porad z dziedzin życia, takich jak: sprawy uczuciowe, życie w pracy finanse, nauka, relacje domowe i nieformalne. Dzwoniąc do mnie musisz jednak wiedzieć, że mówię prawdę i tylko prawdę, nie upiększam i nie owijam w bawełnę. Uważam, że nawet najbardziej bolesna prawda jest lepsza od kłamstwa i fałszu.

Tylko w ten sposób mogę pomóc Tobie odmienić życie na lepsze, a uwierz mi wiem co pisze, gdyż pomogłam już bardzo wielu znanym osobom. Pośrodku nich bywają osobistości dające wybitnie rozważne i uwielbiane zawody.